KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8368453
nr 836 8453
Akvareller
1 par, Carl Lindqvist, kustmotiv, signerade 1916, motivets mått: 23x48
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:42:34
4/7 21:48:41
250 kr
15/7 19:34:01